Movies
Ratings
367
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 3.5- We Have to Love Each Other.Rated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- Journeys in Math and GeneticsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
There is No Poverty at the End of LaborRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0