Series
Ratings
27- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5