Movies
Ratings
20
BlindRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0- Phantom PainRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0