Series
Ratings
140
UnnaturalRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0