Movies
Ratings
109
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Fighting with My FamilyRated ★ 0.5