Movies
Ratings
68
MauriceRated ★ 4.0
Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Belko ExperimentRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.5
Just Friends?Rated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 1.0