Movies
Ratings
282
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0