Movies
Ratings
395
EncantoRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
MulanRated ★ 2.5
MulanRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
The MegRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5