Series
Ratings
18
Friends Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.0- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0