Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Elephant WhisperersRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
1st KissRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0