Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5