Movies
Ratings
214
BraveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Non-StopRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 1.0
C'est Si BonRated ★ 1.0