Series
Ratings
123
HorimiyaRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.5