Movies
Ratings
77
The Dark KnightRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Listen to Your HeartRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0