Movies
Ratings
912
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
A Man for All SeasonsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Who Killed the Montreal Expos?Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
LivingRated ★ 3.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5