Series
Ratings
160
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
KRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Someday's Dreamers: Summer SkiesRated ★ 3.0