Movies
Ratings
519
The World of LoveRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 0.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 2.5
Queens of DramaRated ★ 1.5
The Last DanceRated ★ 2.5
Last NightRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 2.5
The Breaking IceRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
And Your Bird Can SingRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5- At Cafe 6Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5