Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
Our HouseRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 1.5
1917Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.5