Movies
Ratings
96
DefaultRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5