Movies
Ratings
930
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
IdaRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
NebraskaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0