Series
Ratings
52
AdolescenceRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0- Batman: The Brave and the BoldRated ★ 5.0
- Batman: The Brave and the BoldRated ★ 5.0
Young JusticeRated ★ 5.0
Young JusticeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0