Movies
Ratings
725
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 1.0