Movies
Ratings
211
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0