Movies
Ratings
2206
Country StrongRated ★ 3.5
MetropolisRated ★ 4.5- When God Swallows CandyRated ★ 3.0
- Rectangle, TriangleRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5- The InterventionRated ★ 2.0
In Another CountryRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
Midnight BusRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 4.5
The Flavor of Green Tea Over RiceRated ★ 4.0
HushRated ★ 2.5- Not aloneRated ★ 3.5