Movies
Ratings
427
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5