Titles you rated
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 2.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0- General HospitalRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5