Movies
Ratings
939
GattacaRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
HEART ATTACKRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5