Series
Ratings
16
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0