Movies
Ratings
322
GagarineRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Paris Can WaitRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Wonder WheelRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Ich bin dann mal wegRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5