Movies
Ratings
1942
SinnersRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Midnight SwanRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5