Movies
Ratings
1066
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Until the End of the WorldRated ★ 3.5
El MariachiRated ★ 3.0
K-On! The MovieRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
GummoRated ★ 3.0
StrikeRated ★ 4.0
Animal FarmRated ★ 3.5
Behind the Dark NightRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Red DotRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5