Series
Ratings
66- Almost HumanRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Being HumanRated ★ 4.0
- Being HumanRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0- Being HumanRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 2.5