Movies
Ratings
255
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0