Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5