Movies
Ratings
655
AlonersRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
The FarewellRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
OtherLifeRated ★ 4.0
Short Term 12Rated ★ 3.5- UntactRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5