Titles you rated
The BlobRated ★ 3.0
Color Out of SpaceRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 2.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
HELL DOGSRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
WarfareRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5