Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5- B: The BeginningRated ★ 4.5
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 3.5
Mayo Chiki!Rated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.0