Series
Ratings
16
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0