Movies
Ratings
48
The HostRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.5
The Gingko BedRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
ShineRated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5