Movies
Ratings
965
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
White NoiseRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 3.5
Get CarterRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
Barry LyndonRated ★ 4.5
A Woman's FaceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 4.0
The Crazy FamilyRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.5
After HoursRated ★ 4.0
KesRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
When a Woman Ascends the StairsRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
Straw DogsRated ★ 3.0