Series
Ratings
74
The WitcherRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5