Movies
Ratings
240
The Night OwlRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0