Movies
Ratings
342
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
LandRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 2.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Woman in GoldRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5