Movies
Ratings
313
Paddington 2Rated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Project YRated ★ 1.0
Us and ThemRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0