Series
Ratings
28
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Terrace House: Tokyo 2019-2020Rated ★ 4.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5