Movies
Ratings
1170
EternityRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
LuckRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
Ella EnchantedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5