Movies
Ratings
128
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0