Movies
Ratings
95
Iron Man 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0