Movies
Ratings
123
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5