Movies
Ratings
150
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0